Zajmujemy się szeroko pojętym kamieniarstwem budowlanym na które składa się przygotowanie, pomiar i montaż wyrobów wykonanych z kamienia szlachetnego (granit, marmur i piaskowiec, aglomarmur).
Park maszynowy którym dysponujemy w naszej firmie, pozwala nam na profesjonalne przygotowanie wybranego przez Państwa materiału. Wykonywaliśmy i wykonujemy realizacje wewnątrz budynków jak i w ich otoczeniu.
Na naszą ofertę składa się: wykonanie zabudowań kuchennych, łazienkowych (blaty i parapety) oraz posadzek w holach, przedpokojach czy salonach wraz z odpowiednim przygotowaniem podłoża (hydroizolacją). Wykonujemy obudowy kominków (portale kominkowe) z kamienia naturalnego oraz schody wewnętrzne i zewnętrzne. Schody mogą mieć różne kształty: proste, łukowate lub wykonane według projektu klienta.
Trzeba również wspomnieć o zleceniach związanych z ogrodami na które składają się : fontanny ogrodowe oraz elementy otoczenia posesji (słupki, krawężniki, ogrodzenia, filary)

ELEWACJE Z KAMIENIA NATURALNEGO:

Na co zwrócić uwagę przy wyborze elewacji? To bardzo ważna decyzja, manifestuje cały wygląd budynku. Ważne jest by kolor odpowiednio dobrać do dachu, ram okiennych i innych elementów. Kolor i efekt łatwo wyobrazić sobie już przed budową co znacznie ułatwia pracę. Kamień jest bardzo twardy i wybudowanie całej lub większości elewacji z tego surowca sprawi, że cały budynek będzie bardzo stabilny. Warto też zastanowić się nad połączeniem kamienia z innymi materiałami np. cegłą, tynkiem lub drewnem. Decydując się na taką elewację musimy dobrze zaplanować inne elementy naszego gospodarstwa takie jak np. ogrodzenie. GALERIA NASZYCH ELEWACJI Z KAMIENIA

POSADZKI Z KAMIENIA NATURALNEGO:

Kamienne posadzki to inwestycja na wiele pokoleń. Granit jako materiał ceniony za trwałość i odporny na zużycie. Jego naturalne piękno opiera się czasowi, a charakterystyczna struktura i ziarnistość wielu rodzajów kamieni z wiekiem się pogłębia, staje się coraz bardziej wyrazista. Dużym plusem kamienia jest to, że jeśli zmatowieje lub się wytrze , można go odnawiać wielokrotnie.Schody Z KAMIENIA NATURALNEGO:

Granit ceniony za trwałość i odporność na zużycie idealnie sprawdza się również na schody. Możemy wykonać stopnie o różnej grubości.
Brukarstwo:

Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani fachowcy, którzy, posiadają bogate doświadczenie w układaniu bruku. Możemy przez to spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
Układamy kostkę granitową w formie klasycznej jak i nowoczesnej w fantazyjne wzory.Elementy sakralne:

Jako elementy sakralne wykonujemy tablice pamiątkowe, posadzki, barierki i kolumny. Dzięki współpracy z rzeźbiarzami możemy zaoferować również rzeźby i płaskorzeźby na indywidualne zamówienie
KAMIENNE OGRODZENIA:

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy zaproponować elementy wykorzystywane na ogrodzenia o dużym stopniu powtarzalności.
Zapewniamy dostawy bezpośrednio na miejsce budowy z możliwością montażu.
Zapewniamy dostawy krawężników wykorzystywanych do budownictwa drogowego.

Ogrodnictwo:


Wszystko o czym można wymarzyć do ogrodu: fontanny, ławki, mostki, krawężniki, bruk.Blaty kuchenne:


Wykonujemy blaty kuchenne z dużą starannością i w szerokiej palecie kolorów.


Oferta firmy to:

Nagrobki
nagrobki

Kamieniarstwo budowlane
kamieniarstwo budowlane

Nasze realizacje

Zasady:

image

Jakość
Nasza firma słynie z jakości

image

Solidność
Solidność wykonania każdego szczegółu to dla nas priorytet